Tule hooaja lõpupeole 2. novembril kell 15:00 salongi “Arhiiv”

teeohtu

Head MTÜ Tartu Maheaed liikmed ja sõbrad!

Me pole üksteist jälle tükk aega näinud, tulgem siis kokku, einestame ühiselt ja vahetame muljeid! Korraldajate poolt on pakkumisel piparmünditee ja porgandipirukad.

Kellel võimalik, võtke kaasa oma küpsetisi või muud head paremat ühiseks jagamiseks. Eriti tore, kui saate seejuures kasutada neid asju, mida olete ise aias kasvatanud.

Kavas on ka ettekanne ja pildigalerii Siim Vatalini poolt, kes külastas sel suvel Kopenhageni linnaaedasid. Linnaaianduse traditsioon on Taanis pikaajaline ning meil on sealt üht-teist õppida.

Palume teil saata 2014 aasta hooajal oma aedades tehtud fotosid meiliaadressile siimisker@gmail.com. Paneme need pildid üles meie kodulehele, et näeksime üksteise tegemisi ja oleks ka aastate pärast, mida meenutada.

NB! Seekord on meie kohtumine ruumides, kus koha peal sööke ega jooke osta ei ole võimalik, nii et peame ise oma varustamisega hakkama saama. Papptaldrikud ja joogikruusid on Maheaia poolt.

Salong “Arhiiv” asub Vanemuise 19 keldriruumides, sissepääs on maja tagahoovist värava kaudu. Kui teil tekib küsimusi või soovite lisainfot, helistage palun telefonile 5550 2962.

Infot ürituse kohta leiab ka Tartu Maheaia Facebooki lehelt.

Heade soovidega,

MTÜ Tartu Maheaed juhatus

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s